Kontaktujte nás na tel.:  321 672 501

Hledáme technicky šikovné uchazeče na pozici Technik/čka + mechanik/čka výrobních strojů se znalostí elektro + IT. Vhodné také pro ABSOLVENTY.

POPIS POZICE:

  • obsluha, kontrola, údržba výrobní linky
  • dodržování stanovených objemů výroby
  • interní evidence
  • pravidelné provádění kontrol kvality
  • diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů
  • spolupráce s kolegy

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání ideálně technického směru v oboru (IT, elektrotechnik, mechatronik, automechanik)
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC – nutná pro servisování a nastavávání výrobních technologií
  • praxe se seřizováním a servisováním strojů ve výrobě výhodou
  • praxe v oboru opravář zemědělských či stavebních strojů výhodou nikoli podmínkou
  • pečlivost a šikovnost
  • technické znalosti elektro IT
  • komunikativnost a manuální zručnost
  • elektro vyhláška 50 výhodou
  • analytické a koncepční uvažování a smysl pro detail
  • nutná znalost AJ na komunikativní úrovni
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • práce na HPP
  • příspěvek na stravování, individuální pracovní bonusy
  • práci ve velmi moderním pracovním prostředí
  • možnost profesního růstu
  • technická i jazyková školení

PRACOVIŠTĚ:

Černíky – středočeský kraj nedaleko Českého Brodu - nástup možný ihned