Kontaktujte nás na tel.:  321 672 501

Hledáme kvalitní/ho technického/ckou manažera/ku se znalostí IT a anglického jazyka.

POPIS POZICE:

  • organizace, řízení ve výrobě
  • nastavování výrobních strojů vč. údržby
  • komunikace a školení se zahraničními dodavateli výrobních technologií
  • plnění a kontrola hlavních ukazatelů výrobních cílů (kvalita, odpad, produktivita atd.)

POŽADUJEME:

  • min. SŠ/VŠ technického směru se zaměřením na elektro a IT
  • odborné a osobní znalosti potřebné k výkonu manažera/ky výroby
  • schopnost identifikovat a najít nedostatky, zavést metodiku pro jejich odstranění
  • schopnost seřizování a nastavení výrobních postupů a technologií
  • analytické a koncepční uvažování a smysl pro detail
  • AJ na velmi pokročilé úrovni – nutná min. komunikativní úroveň, další jazyky výhodou NJ, ŠJ, IJ
  • pokročilá znalost práce s PC, znalost IT systémů u automatických výrobních strojů
  • elektro vyhláška 50 výhodou
  • dovednost komunikace s kolegy
  • samostatnost
  • zručnost
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • příležitost dělat věci částečně po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce
  • seberealizaci, profesní rozvoj a růst
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností a dovedností
  • příspěvky na stravování
  • možnosti služebního vozu
  • kurzy pro další rozvoj, služební notebook, mobilní telefon a další

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

obec Černíky – středočeský kraj nedaleko Českého Brodu - cca 15 min. autem z Černého Mostu